Προκηρύξεις-Διαγωνισμοί

4 Οκτωβρίου 2022

Προϋπολογισμού 6.670.000,00 €

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΘΕΜΑ: Ανάρτηση στην ιστοσελίδα του Δήμου Νεάπολης - Συκεών της μελέτης κατασκευής του έργου: «Ασφαλτοστρώσεις οδών, πλακοστρώσεις πεζοδρομίων σε διάφορα σημεία του Δήμου , τσιμεντοστρώσεις- κυβολιθοστρώσεις οδών, κρασπεδώσεις, διανοίξεις και λοιπές εργασίες αστικής αναβάθμισης σε όλες τις Δημοτικές Ενότητες του Δήμου Νεάπολης - Συκεών», αρ.μελέτης 01/2022 προϋπολογισμού 6.670.000,00 €.

Σε εφαρμογή της παρ. 4 του άρθ. 70 του Ν.4412/2016, όπως αυτό τροποποιήθηκε με τον Ν. 4782/2021, αναρτούμε στην ιστοσελίδα του Δήμου Νεάπολης - Συκεών (http://www.dimosneapolis-sykeon.gr/) την μελέτη κατασκευής του έργου: «Ασφαλτοστρώσεις οδών, πλακοστρώσεις πεζοδρομίων σε διάφορα σημεία του Δήμου , τσιμεντοστρώσεις- κυβολιθοστρώσεις οδών, κρασπεδώσεις, διανοίξεις και λοιπές εργασίες αστικής αναβάθμισης σε όλες τις Δημοτικές Ενότητες του Δήμου Νεάπολης - Συκεών», αρ.μελέτης 01/2022, προϋπολογισμού 6.670.000,00€.

Ο ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ

Τεχνικών Έργων, Υποδομών,