Προκηρύξεις-Διαγωνισμοί

Πίσω στις Προκηρύξεις

23 Ιουνίου 2023

Ο Δήμος Νεάπολης-Συκεών, προκηρύσσει δημόσια, φανερή, πλειοδοτική και προφορική δημοπρασία για την εκμίσθωση του ακινήτου του επί της οδού Ελευθερίου Βενιζέλου 72 στη Δημοτική Ενότητα Νεάπολης. Βασικός στόχος του Δήμου Νεάπολης-Συκεών, είναι η επιλογή κατάλληλου/ης μισθωτή/τριας, ο/η οποίος/α θα μισθώσει το ανωτέρω με σκοπό την αξιοποίησή του με τον καλύτερο δυνατό τρόπο, προκειμένου να λειτουργήσει ως χώροι γραφείων. Η δημοπρασία, θα γίνει ενώπιον της αρμόδιας επιτροπής στο Δημοτικό Κατάστημα Συκεών του Δήμου Νεάπολης-Συκεών, επί των οδών Ι. Μιχαήλ 1 & Στρ. Στεφ. Σαράφη, στις 14 Ιουλίου 2023, ημέρα Παρασκευή και ώρα 11:00 π.μ.