Προκηρύξεις-Διαγωνισμοί

Πίσω στις Προκηρύξεις

23 Ιουνίου 2023

Διακήρυξη της πλειοδοτικής, φανερής και προφορικής δημοπρασίας την εκμίσθωση δύο κτισμάτων τα οποία χωροθετούνται στην πλατεία άνωθεν του ισόγειου - υπόγειου χώρου στάθμευσης, επί των οδών Παναγιώτη Αφαλή, Ακρίτα, Έβρου στη Δ.Ε. Συκεών

Ο Δήμος Νεάπολης-Συκεών, προκηρύσσει δημόσια, φανερή, πλειοδοτική και προφορική δημοπρασία για την εκμίσθωση δύο κτισμάτων τα οποία αποτελούν απόληξη του ισόγειου - υπόγειου χώρου στάθμευσης και χωροθετούνται στην πλατεία άνωθεν αυτού επί των οδών Παναγιώτη Αφαλή, Ακρίτα, Έβρου στη Δ.Ε. Συκεών. Βασικός στόχος του Δήμου Νεάπολης-Συκεών, είναι η επιλογή κατάλληλου/ης μισθωτή/τριας, ο/η οποίος/α θα μισθώσει τα ανωτέρω κτίσματα με σκοπό την ανακαίνιση, αναβάθμιση, εκμετάλλευση και αξιοποίησή της με τον καλύτερο δυνατό τρόπο, προκειμένου να λειτουργήσει ως Επιχείρηση Υγειονομικού Ενδιαφέροντος. Η δημοπρασία, θα γίνει ενώπιον της αρμόδιας επιτροπής στο Δημοτικό Κατάστημα Συκεών του Δήμου Νεάπολης-Συκεών, επί των οδών Ι. Μιχαήλ 1 & Στρ. Στεφ. Σαράφη, στις 7 Ιουλίου 2023, ημέρα Παρασκευή και ώρα 11:00 π.μ.