Προκηρύξεις-Διαγωνισμοί

Πίσω στις Προκηρύξεις

20 Φεβρουαρίου 2023

Ο Δήμος Νεάπολης-Συκεών ενδιαφέρεται να αναθέσει την ΟΜΑΔΑ Β’: Βιβλιοδεσία Ληξιαρχικών Πράξεων προϋπολογιζόμενης αξίας 465,00€ με ΦΠΑ της «Προμήθειας εντύπων (εκτυπώσεις) και βιβλιοδεσίας ληξιαρχικών πράξεων για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Νεάπολης-Συκεών», με τη διαδικασία της απευθείας ανάθεσης, σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 118 του Ν.4412/2016 και κριτήριο ανάθεσης την συμφερότερη προσφορά μόνο βάση τιμής, εφόσον τηρούνται οι σχετικές προδιαγραφές της μελέτης.

Στο παραπάνω πλαίσιο καλεί κάθε ενδιαφερόμενο να καταθέσει, ιδιοχείρως είτε με συστημένη επιστολή ή με ιδιωτικό ταχυδρομείο (courier), φάκελο προσφοράς στο πρωτόκολλο του Δημοτικού Καταστήματος, στη διεύθυνση, Στρατηγού Στεφάνου Σαράφη & Ιωάννου Μιχαήλ 1- Τ.Κ.56625 Συκιές Θεσσαλονίκης, τις εργάσιμες ημέρες έως και την Δευτέρα 27 Φεβρουαρίου 2023 και ώρα 13:00 (λήξη επίδοσης προσφορών).

ΕΠΕΙΔΗ Η ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΙΑ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΕΤΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

ΤΕΥΧΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ