Μέχρι τις 31 Αυγούστου οι αιτήσεις εγγραφής στα ΚΔΑΠ του δήμου Νεάπολης-Συκεών για τους κατόχους voucher της ΕΕΤΑΑ

20 Αυγούστου 2024

Δείτε αναλυτικά τη διαδικασία υποβολής

Άρχισαν οι αιτήσεις εγγραφής για την περίοδο 2024-2025 στα ΚΔΑΠ του δήμου Νεάπολης-Συκεών για τους κατόχους voucher των οποίων τα ονόματα περιλαμβάνονται στη λίστα των οριστικών αποτελεσμάτων του προγράμματος της ΕΕΤΑΑ (Ελληνική Εταιρεία Τοπικής Ανάπτυξης και Αυτοδιοίκησης) για το πρόγραμμα «Προώθηση και υποστήριξη παιδιών για την ένταξή τους στην προσχολική εκπαίδευση καθώς και για τη πρόσβαση παιδιών σχολικής ηλικίας, εφήβων και ατόμων με αναπηρία, σε υπηρεσίες δημιουργικής απασχόλησης» που ανακοινώθηκαν σήμερα.

Οι κάτοχοι voucher για τα ΚΔΑΠ μπορούν να κάνουν εγγραφή και δήλωση δραστηριοτήτων στο www.e-kdap.gr.

Οι αιτήσεις θα γίνονται δεκτές έως τις 31 Αυγούστου 2024, ενώ για περισσότερες πληροφορίες οι δικαιούχοι μπορούν να επικοινωνούν με τα τηλέφωνα 2310638058, 2310628475, 2310674653.