Άρχισαν οι εγγραφές για τη δωρεάν προσχολική αγωγή παιδιών, περιόδου 2024-2025 στο δήμο Νεάπολης-Συκεών

20 Αυγούστου 2024

Άρχισαν οι εγγραφές για τη δωρεάν προσχολική αγωγή παιδιών,  περιόδου 2024-2025 στο δήμο Νεάπολης-Συκεών

Αναλυτικά η διαδικασία για τους δικαιούχους του προγράμματος της ΕΕΤΑΑ που είναι κάτοχοι voucher σύμφωνα με τα επίσημα αποτελέσματα

Δωρεάν φοίτηση σε Παιδικούς Σταθμούς, ΚΔΑΠ και ΚΔΑΠμεΑ

Ξεκίνησαν οι εγγραφές για την περίοδο 2024-2025 στους βρεφονηπιακούς και παιδικούς σταθμούς του δήμου Νεάπολης-Συκεών για τους δικαιούχους του προγράμματος «Προώθηση και υποστήριξη παιδιών για την ένταξή τους στην προσχολική εκπαίδευση καθώς και για την πρόσβαση παιδιών σχολικής ηλικίας, εφήβων και ατόμων με αναπηρία σε υπηρεσίες δημιουργικής απασχόλησης» της ΕΕΤΑΑ.

Αν με βάση τα επίσημα αποτελέσματα της ΕΕΤΑΑ που ανακοινώθηκαν σήμερα (Τρίτη 20 Αυγούστου) είστε κάτοχος voucher θα πρέπει να στείλετε συμπληρωμένη την αίτηση που θα βρείτε ΕΔΩ  και στο πεδίο «ΕΓΓΡΑΦΑ» στο κάτω μέρος της ανάρτησης, στην ηλεκτρονική διεύθυνση paidikoins@gmail.com.

Οι αιτήσεις θα γίνονται δεκτές μέχρι και την Παρασκευή 23 Αυγούστου 2024.

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνούν στα τηλέφωνα 2313329540, 539, 569 και 620.