Δύο ταινίες για μικρούς και μεγάλους δικαιούχους του ΤΕΒΑ απόψε στο Κλειστό Θέατρο Νεάπολης

21 Μαρτίου 2023

Θα προβληθούν το «Jumanji: Welcome to the jungle» και το «Ουζερί Τσιτσάνης»

Προβολή κινηματογραφικών ταινιών για ολόκληρη την οικογένεια πραγματοποιεί ο δήμος Νεάπολης-Συκεών αποκλειστικά για τους δικαιούχους του ευρωπαϊκού προγράμματος ΤΕΒΑ και με την υποστήριξη της Περιφέρειας κεντρικής Μακεδονίας.

Οι προβολές θα γίνουν απόψε Τρίτη 21 Μαρτίου στο Κλειστό θέατρο Νεάπολης (Ελ. Βενιζέλου 125). Γνωρίζοντας καλά πως είναι ιδιαίτερα περιορισμένες οι δυνατότητες ψυχαγωγίας που έχουν οι δικαιούχοι και οι οικογένειες τους, τους δίνεται η ευκαιρία για μια ευχάριστη βραδιά για μικρούς και μεγάλους.

Το πρόγραμμα των προβολών:

18.00’ :«Jumanji: Welcome to the jungle»

19.30’ : Ουζερί Τσιτσάνης

Η πρόσκληση απευθύνεται μόνο σε δικαιούχους (με βάση τον ΑΜΚΑ) και είναι απαραίτητη η δήλωση συμμετοχής, με τηλεφωνική επικοινωνία ή αποστολή μηνύματος, με τους παρακάτω τρόπους.

Στοιχεία επικοινωνίας

Από σταθερό τηλέφωνο (χωρίς χρέωση) : 8001001770

Από κινητό τηλέφωνο : 6907650399

E-mail : teva.ypostiriksi@gmail.com

Facebook : «ΤΕΒΑ Συνοδευτικές Δράσεις ΠΚΜ» ή πατήστε εδώ.

« Δήμος Νεάπολης-Συκεών ΤΕΒΑ ΠΚΜ Συνοδευτικά» ή πατήστε εδώ.

Instagram : @teva.draseis

-Ή επικοινωνήστε με τις υπηρεσίες όπου υποβάλατε την αίτηση ένταξης σας στο ΤΕΒΑ